
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Air (2020) 64GB
Apple iPad Air (2020) 64GB findes lige nu fra 5.799 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Air (2020) 64GB - Rose Gold | 1-3 dage | 39 kr.5.838 kr. inkl. fragt | 5.799 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Air (2020) 64GB - Rose |
| Enhedsmodel | iPad Air |
| Kapacitet | 64GB |
| Opløsning | 2360 x 1640 |
| Effekt | 20W |
| EAN | 190199777835 |
| Produkt-ID | 2598 |
| Forhandlerkategorier | Wifi |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Air (2020) 64GB er 5.799 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



