
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Air (2020) 64GB 4G -
Apple iPad Air (2020) 64GB 4G - findes lige nu fra 5.947 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Air (2020) 64GB 4G - Silver | 1-3 dage | 39 kr.5.986 kr. inkl. fragt | 5.947 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Air (2020) 64GB 4G - |
| Enhedsmodel | iPad Air |
| Kapacitet | 64GB |
| Opløsning | 2360 x 1640 |
| Effekt | 20W |
| Tilslutning | USB-C |
| EAN | 190199789128 |
| Produkt-ID | 3275 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Air (2020) 64GB 4G - er 5.947 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Pro 32 8 cm (12.9") 2732 x 2048 pixel 1 02 TB 16 GB iPadOS 14
4,8Fra 16.930 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi 128 GB
4,8Fra 4.206 kr.
1forhandler

Apple Supcase Beetle Pro til Ipad Mini 2019
4,8Fra 2.550 kr.
1forhandler

Apple Eurolite freeDMX AP Wi-Fi Interface for Ipad og Tables
Fra 2.039 kr.
1forhandler