
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB 5G with Standard Glass -
Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB 5G with Standard Glass - findes lige nu fra 14.165 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB 5G with Standard Glass - Silver | 1-3 dage | 39 kr.14.204 kr. inkl. fragt | 14.165 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB 5G with Standard Glass - |
| Enhedsmodel | iPad Pro 13 |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2752x2064 |
| Materiale | glas |
| EAN | 195949245527 |
| Produkt-ID | 45430 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB 5G with Standard Glass - er 14.165 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad housing i stål iPad 2 3 4 og Air / Air 2 2017 -
4,8Fra 648 kr.
1forhandler

APPLE IPAD MINI 8 3" 5G 256 GB (2021)
4,8Fra 7.899 kr.
1forhandler

Apple iPad mini Wi-Fi 256GB (2024) Space
4,8Fra 5.467 kr.
1forhandler

Apple 4 i 1 flashdrive hukommelsestik til iPhone / Android. Gold. 256GB.
4,6Fra 349 kr.
1forhandler