Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB with Standard Glass -
Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB with Standard Glass - findes lige nu fra 10.649 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB with Standard Glass - Silver | 1-3 dage | 39 kr.10.688 kr. inkl. fragt | 10.649 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB with Standard Glass - |
| Enhedsmodel | iPad Pro 13 |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2752x2064 |
| Materiale | glas |
| EAN | 195949238888 |
| Produkt-ID | 45396 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Pro 13" (2024) 256GB with Standard Glass - er 10.649 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad (2022) 256GB 5G
4,8Fra 5.199 kr.
1forhandler

Apple 13-inch iPad Air M2 Wi-Fi Tablet 128 GB 13" IPS (2732 x 2048) stjernelys
4,8Fra 6.333 kr.
1forhandler

Apple iPad Mini 6/7 (2021/2024) Tastaturcover m. Dansk layout Bluetooth & Touchpad
Fra 599 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 11" (2024) 5G 256GB
4,8Fra 7.275 kr.
1forhandler