
Tablet & iPad-tilbehør
Apple iPad Pro 13" (2024) 512GB with Standard Glass Space
Apple iPad Pro 13" (2024) 512GB with Standard Glass Space findes lige nu fra 13.358 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Apple iPad Pro 13" (2024) 512GB with Standard Glass - Space Black | 1-3 dage | 39 kr.13.397 kr. inkl. fragt | 13.358 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPad Pro 13" (2024) 512GB with Standard Glass - Space |
| Enhedsmodel | iPad Pro 13 |
| Kapacitet | 512GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2752x2064 |
| Materiale | glas |
| EAN | 195949239151 |
| Produkt-ID | 45398 |
| Forhandlerkategorier | Apple |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Apple iPad Pro 13" (2024) 512GB with Standard Glass Space er 13.358 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

APPLE iPad Air 11" (May 2024) Wi-Fi 128GB 8GB RAM Starlight
4,8Fra 3.999 kr.
1forhandler

Blackview Tab 16 11-inch 256GB Bue
4,8Fra 1.773 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 11.0" (2021) 128GB 5G Space
4,8Fra 7.999 kr.
1forhandler

Apple iPad Pro 13" (2024) 2TB with Nano-texture Glass Space
4,8Fra 23.455 kr.
1forhandler