
Tablet & iPad-tilbehør
Blackview Tab 18 Tablets 12 Inch 256GB
Blackview Tab 18 Tablets 12 Inch 256GB findes lige nu fra 2.000 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Blackview Tab 18 Tablets 12 Inch 256GB - Grey | 1-3 dage | 39 kr.2.039 kr. inkl. fragt | 2.000 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Model | Blackview Tab 18 Tablets 12 Inch 256GB - Grey |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 256GB |
| Skærmstørrelse | 12 Inch |
| Opløsning | 4K |
| Produkt-ID | 44850 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Blackview Tab 18 Tablets 12 Inch 256GB er 2.000 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



