
Tablet & iPad-tilbehør
Mega1 Blackview Tablet 4G 11 5" Android 13
Mega1 Blackview Tablet 4G 11 5" Android 13 findes lige nu fra 2.400 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
D Dalgaard-IT Blackview Tablet 4G 11,5" Android 13 | 2-3 hverdage | 39 kr.2.439 kr. inkl. fragt | 2.400 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | Dalgaard-IT |
| Brand | Mega1 |
| Model | Mega1 Blackview Tablet 4G 11,5" Android 13 |
| Kapacitet | 12GB |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | DVI |
| Produkt-ID | 7354 |
| Forhandlerkategorier | Tablet |
| Levering | 2-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Mega1 Blackview Tablet 4G 11 5" Android 13 er 2.400 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



