
Tablet & iPad-tilbehør
Roadinger Pro flightcase til 15" laptop Max. mål 370 x 255 x 30 mm.
Roadinger Pro flightcase til 15" laptop Max. mål 370 x 255 x 30 mm. findes lige nu fra 769 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Pro flightcase til 15" laptop Max. mål 370 x 255 x 30 mm. | 1-2 hverdage | 49 kr.818 kr. inkl. fragt | 769 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | Roadinger Pro flightcase til 15" laptop Max. mål 370 x 255 x 30 mm. |
| Opløsning | 370 x 255 |
| Kabellængde | 38.1 cm |
| Truss/størrelse | 30 mm |
| EAN | 4026397392487 |
| Produkt-ID | E-30126010 |
| Forhandlerkategorier | Laptop & Tablet |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Roadinger Pro flightcase til 15" laptop Max. mål 370 x 255 x 30 mm. er 769 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



