
Tablet & iPad-tilbehør
Roadinger Pro flightcase til 17" laptop Max. mål 395 x 270 x 85 mm.
Roadinger Pro flightcase til 17" laptop Max. mål 395 x 270 x 85 mm. findes lige nu fra 819 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Pro flightcase til 17" laptop Max. mål 395 x 270 x 85 mm. | 1-2 hverdage | 49 kr.868 kr. inkl. fragt | 819 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | Roadinger Pro flightcase til 17" laptop Max. mål 395 x 270 x 85 mm. |
| Opløsning | 395 x 270 |
| Kabellængde | 43.2 cm |
| Truss/størrelse | 85 mm |
| EAN | 4026397426373 |
| Produkt-ID | E-30126012 |
| Forhandlerkategorier | Laptop & Tablet |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Roadinger Pro flightcase til 17" laptop Max. mål 395 x 270 x 85 mm. er 819 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple 12.9-inch iPad Pro Wi-Fi + Cellular 5. generation tablet 2 TB 12.9" IPS (2732 x 2048)
4,8Fra 17.663 kr.
1forhandler

APPLE IPAD MINI 8 3" WI-FI 64 GB (2021)
4,8Fra 4.899 kr.
1forhandler

APPLE IPAD MINI 8 3" 5G 256 GB (2021) STARLIGHT
4,8Fra 7.899 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 13" (2024) 128GB Space
4,8Fra 7.000 kr.
1forhandler