
Tablet & iPad-tilbehør
Xiaomi Pad 5 128GB/6GB Cosmic
Xiaomi Pad 5 128GB/6GB Cosmic findes lige nu fra 2.952 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Xiaomi Pad 5 128GB/6GB - Cosmic Gray | 1-3 dage | 39 kr.2.991 kr. inkl. fragt | 2.952 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Pad 5 128GB/6GB - Cosmic Gray |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 128GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2560x1600 |
| EAN | 6934177752773 |
| Produkt-ID | 9768 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Xiaomi Pad 5 128GB/6GB Cosmic er 2.952 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



