
Tablet & iPad-tilbehør
Xiaomi Pad 6 11" 128GB 6GB
Xiaomi Pad 6 11" 128GB 6GB findes lige nu fra 2.212 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Xiaomi Pad 6 11" 128GB 6GB Guld | 1-3 dage | 39 kr.2.251 kr. inkl. fragt | 2.212 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Pad 6 11" 128GB 6GB |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 128GB |
| Opdateringshastighed | 144Hz |
| Farve | guld |
| Produkt-ID | 44832 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Xiaomi Pad 6 11" 128GB 6GB er 2.212 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



