
Tablet & iPad-tilbehør
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB -
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - findes lige nu fra 5.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - Gold | 1-3 dage | 39 kr.6.038 kr. inkl. fragt | 5.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 144Hz |
| Opløsning | 2880x1800 |
| Effekt | 33W |
| EAN | 6941812730195 |
| Produkt-ID | 44718 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - er 5.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



