
Tablet & iPad-tilbehør
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB Gravity
Xiaomi Pad 6 256GB/8GB Gravity findes lige nu fra 2.717 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - Gravity Grey | 1-3 dage | 39 kr.2.756 kr. inkl. fragt | 2.717 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tablet & iPad-tilbehør |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | Xiaomi |
| Model | Xiaomi Pad 6 256GB/8GB - Gravity Grey |
| Enhedsmodel | IPAD |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 144Hz |
| Opløsning | 2880x1800 |
| Effekt | 33W |
| EAN | 6941812730058 |
| Produkt-ID | 44716 |
| Forhandlerkategorier | IPAD & TABLET |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Xiaomi Pad 6 256GB/8GB Gravity er 2.717 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Apple iPad Air 13" (2026) Wi-Fi 256 GB stjerneskær
4,8Fra 7.299 kr.
1forhandler

Apple iPad mini Wi-Fi 6. generation tablet 64 GB 8.3" IPS (2266 x 1488)
4,8Fra 4.998 kr.
1forhandler

Apple iPad Air 11" (2024) 5G 256GB
4,8Fra 7.275 kr.
1forhandler

Apple iPad Air M3 11" Wi-Fi 256GB Starlight
4,8Fra 5.699 kr.
1forhandler