
Bærbare
Google Pixel 10 Pro Fold 256GB/16GB Moonstone
Google Pixel 10 Pro Fold 256GB/16GB Moonstone findes lige nu fra 14.299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Google Pixel 10 Pro Fold 256GB/16GB - Moonstone | 1-3 dage | 39 kr.14.338 kr. inkl. fragt | 14.299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Bærbare |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | |
| Model | Google Pixel 10 Pro Fold 256GB/16GB - Moonstone |
| Kapacitet | 256GB |
| Opdateringshastighed | 120Hz |
| Opløsning | 2152x2076 |
| Materiale | glas |
| EAN | 840353924659 |
| Produkt-ID | 51441 |
| Forhandlerkategorier | BÆRBAR & IPADS |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Google Pixel 10 Pro Fold 256GB/16GB Moonstone er 14.299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


