
Skærme
AKASO Keychain 2 m. 60 FPS 4K touch skærm mini action kamera
AKASO Keychain 2 m. 60 FPS 4K touch skærm mini action kamera findes lige nu fra 1.099 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
![]() Powerbanken.dk AKASO Keychain 2 m. 60 FPS, 4K, touch skærm, mini action kamera | 1-2 Hvedage | 0 kr.1.099 kr. inkl. fragt | 1.099 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | Powerbanken.dk |
| Brand | Akaso |
| Model | AKASO Keychain 2 m. 60 FPS, 4K, touch skærm, mini action kamera |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| EAN | 0810082454338 |
| Produkt-ID | 62153888203123 |
| Forhandlerkategorier | Action kamera |
| Levering | 1-2 Hvedage |
Læs om produktet
Laveste pris for AKASO Keychain 2 m. 60 FPS 4K touch skærm mini action kamera er 1.099 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK 4K DisplayPort to DVI/HDMI/VGA converter
4,8Fra 1.250 kr.
1forhandler

Apple Original OEM kvalitet iPhone 8 LCD skærm m touch-screen.
4,6Fra 89 kr.
1forhandler

ASUS TUF Gaming VG279QM 1920 x 1080 HDMI DisplayPort 280Hz Pivot 27" Skærm.
4,6Fra 1.998 kr.
1forhandler

Blackview BV9600 PRO Skærm / LCD
4,4Fra 795 kr.
1forhandler
