
Skærme
Goobay Displayport 2.1 Han Han (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) 4K Ultra 5
Goobay Displayport 2.1 Han Han (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) 4K Ultra 5 findes lige nu fra 660 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Goobay Displayport 2.1 - Han - Han - (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz), 4K Ultra - 5 M | 1-3 dage | 39 kr.699 kr. inkl. fragt | 660 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | GOOBAY |
| Model | Goobay Displayport 2.1 - Han - Han - (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz), 4K Ultra - 5 M |
| Kapacitet | 40 GB |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 5 M |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4040849648656 |
| Produkt-ID | 51153 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Displayport 2.1 Han Han (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) 4K Ultra 5 er 660 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Tracka™ Smart Aktivitetsarmbånd TFT-skærm og Pulsmåling Runmefit App
Fra 499 kr.
1forhandler

L27-4e Skærm 27" Lenovo L27-4e 100 Hz
4,4Fra 950 kr.
1forhandler

Dahua LM27-B200S LED Skærm. 27" Fuld HD.
4,6Fra 1.390 kr.
1forhandler

LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 1
4,8Fra 190 kr.
1forhandler