
Skærme
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 1
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 1 findes lige nu fra 190 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 1 m | 1-3 dage | 39 kr.229 kr. inkl. fragt | 190 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 1 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063554 |
| Produkt-ID | 7620 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 1 er 190 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 1
4,8Fra 410 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 2
4,8Fra 510 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 3
4,8Fra 580 kr.
1forhandler

LOGILINK MINI DisplayPort to HDMI 2 0m
4,8Fra 680 kr.
1forhandler