
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 1
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 1 findes lige nu fra 410 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 1 m | 1-3 dage | 39 kr.449 kr. inkl. fragt | 410 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, alu, black/grey, 1 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792062069 |
| Produkt-ID | 8539 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz alu black/grey 1 er 410 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4 8K / 60 Hz 1m
4,8Fra 270 kr.
1forhandler

Apple Original OEM kvalitet iPhone 6S LCD skærm m touch-screen.
4,6Fra 279 kr.
1forhandler

LogiLink Mini DisplayPort 1.2 to HDMI Adapter (Active Type)
4,8Fra 570 kr.
1forhandler

ACT 0.15 meters Mini DisplayPort male to HDMI-A female adapter
4,8Fra 580 kr.
1forhandler