
Skærme
LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 7.5m
LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 7.5m findes lige nu fra 940 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort 1.2 connection cable, 4K2K / 60 Hz, 7.5m | 1-3 dage | 39 kr.979 kr. inkl. fragt | 940 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable, 4K2K / 60 Hz, 7.5m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Kabellængde | 7.5m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792045581 |
| Produkt-ID | 5128 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 7.5m er 940 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 10m
4,8Fra 1.890 kr.
1forhandler

PURELINK DisplayPort DVI adapter cable 15
4,8Fra 3.990 kr.
1forhandler

Apple Original OEM kvalitet iPhone 8 LCD skærm m touch-screen.
4,6Fra 89 kr.
1forhandler

B156HAN08.2 B156HAN08 15 6 skærm 144 Hz
4,4Fra 499 kr.
1forhandler