
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 2
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 2 findes lige nu fra 420 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.459 kr. inkl. fragt | 420 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792062038 |
| Produkt-ID | 8212 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 2 er 420 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Mini displayport til VGA adapter.
4,6Fra 89 kr.
1forhandler

Tracka™ Smart Aktivitetsarmbånd TFT-skærm og Pulsmåling Runmefit App -
Fra 499 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort adapter DP/M to VGA/F 1080p/60Hz alu black/grey 0.15
4,8Fra 780 kr.
1forhandler

ACT DISPLAYPORT AOC CABLE 100M
4,8Fra 10.156 kr.
1forhandler