
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 3
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 3 findes lige nu fra 480 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m | 1-3 dage | 39 kr.519 kr. inkl. fragt | 480 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 3 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 3 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792062045 |
| Produkt-ID | 8537 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 3 er 480 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

HOLMES Skruekit til beslag Waterpas spacere spændskiver rawplugs med skruer til væg og M4 M5 M6 og M8 skruer til skærm
4,8Fra 110 kr.
1forhandler

Lenovo ThinkVision E24-30 LED display 60 5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixel Fuld HD
4,6Fra 1.258 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort cable DP/M to HDMI A/M 4K/60 Hz alu black/grey 2
4,8Fra 1.540 kr.
1forhandler

Apple Original OEM kvalitet iPhone 6S LCD skærm m touch-screen.
4,6Fra 279 kr.
1forhandler