
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to HDMI A/M 4K/60 Hz alu black/grey 2
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to HDMI A/M 4K/60 Hz alu black/grey 2 findes lige nu fra 1.540 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to HDMI A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.1.579 kr. inkl. fragt | 1.540 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to HDMI A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062090 |
| Produkt-ID | 8542 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to HDMI A/M 4K/60 Hz alu black/grey 2 er 1.540 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay Displayport 2.1 Han Han (40 GB) 8K Ultra HD 4320p (60 Hz) 4K Ultra 5
4,8Fra 660 kr.
1forhandler

Droneland Lenovo ThinkVision T27i-30 27" 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI DisplayPort 60Hz Pivot Skærm
Fra 2.290 kr.
1forhandler

LOGILINK Mini DisplayPort to DVI white 1.8m
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

LogiLink DisplayPort adapter DP Hun til DP Hun 8K/60 Hz
4,8Fra 390 kr.
1forhandler