
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 5
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 5 findes lige nu fra 640 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 5 m | 1-3 dage | 39 kr.679 kr. inkl. fragt | 640 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 5 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792062052 |
| Produkt-ID | 8538 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz alu black/grey 5 er 640 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Telesin HD skærm- og linsebeskytter til GoPro Hero 9 til 12
4,6Fra 49 kr.
1forhandler

LOGILINK Mini DisplayPort to DVI white 3m
4,8Fra 650 kr.
1forhandler

LOGILINK Connection cable DisplayPort 1.4 8K / 60 Hz 1m
4,8Fra 270 kr.
1forhandler

Lenovo ThinkVision T24d-30 LED display 61 cm (24") 1920 x 1200 pixel Fuld HD
4,6Fra 2.256 kr.
1forhandler