
Skærme
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 2
LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 2 findes lige nu fra 230 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.269 kr. inkl. fragt | 230 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063561 |
| Produkt-ID | 7621 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DisplayPort cable DP/M to DP/M 4K/60 Hz CCS black 2 er 230 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 5m
4,8Fra 480 kr.
1forhandler

Apple 1DIN Bilradio 6 86 Touch Trådløs Apple CarPlay & Android Auto
Fra 899 kr.
1forhandler

ACT DISPLAYPORT 1.4 8K M/M 2M BOX
4,8Fra 900 kr.
1forhandler

LOGILINK DisplayPort 1.2 connection cable 4K2K / 60 Hz 10m
4,8Fra 1.890 kr.
1forhandler