
Skærme
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 30
LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 30 findes lige nu fra 8.700 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 30 m | 1-3 dage | 39 kr.8.739 kr. inkl. fragt | 8.700 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Skærme |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK DisplayPort cable, DP/M to DP/M, 8K/60 Hz, AOC, black, 30 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 30 m |
| Tilslutning | DisplayPort |
| EAN | 4052792063332 |
| Produkt-ID | 45953 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK DisplayPort cable DP/M to DP/M 8K/60 Hz AOC black 30 er 8.700 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
ACT DISPLAYPORT AOC LSZH 80.00M
4,8Fra 17.270 kr.
1forhandler

ACT 0.15 meters Mini DisplayPort male to HDMI-A female adapter
4,8Fra 580 kr.
1forhandler

LogiLink DisplayPort 1.2 to DVI Adapter (Active Type)
4,8Fra 1.190 kr.
1forhandler

Goobay DisplayPort 2.1 Kabel. 8K/10K Ultra HD 54 Gbit/s Låsende Stik. 5m
4,6Fra 96 kr.
1forhandler