
Strømforsyninger
LED strømforsyning 24V 100W IP67
LED strømforsyning 24V 100W IP67 findes lige nu fra 439 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED strømforsyning 24V 100W IP67 | 1-2 hverdage | 49 kr.488 kr. inkl. fragt | 439 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | LED strømforsyning 24V 100W IP67 |
| Effekt | 100W |
| Spænding | 24V |
| Produkt-ID | LU-23-2113-11 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for LED strømforsyning 24V 100W IP67 er 439 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC Meanwell RSP-150-12
Fra 739 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 90 W/24 V DC Meanwell NPF-90-24
Fra 629 kr.
1forhandler

Eurolite Electronic Transformer 12V 8 3A dimmable
Fra 509 kr.
1forhandler

MSI MPG A850GF Strømforsyning 850 Watt 140 mm 80 Plus Gold certified
4,8Fra 4.999 kr.
1forhandler