
Strømforsyninger
Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC Meanwell NDR-240-24
Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC Meanwell NDR-240-24 findes lige nu fra 979 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC - Meanwell NDR-240-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.028 kr. inkl. fragt | 979 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC - Meanwell NDR-240-24 |
| Effekt | 240 W |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | metal |
| EAN | 8717748534200 |
| Produkt-ID | A9900562 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC Meanwell NDR-240-24 er 979 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 40 W/12 V DC Meanwell NPF-40-12
Fra 429 kr.
1forhandler

Digital til analog stereo konverter inkl strømforsyning.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 150 W/12 V DC Meanwell RSP-150-12
Fra 739 kr.
1forhandler

Samson AD51U Strømforsyning til Samson Airline Micro .
Fra 139 kr.
1forhandler