
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC Meanwell RSP-150-24
Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC Meanwell RSP-150-24 findes lige nu fra 709 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 150 W/24 V DC - Meanwell RSP-150-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.758 kr. inkl. fragt | 709 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC - Meanwell RSP-150-24 |
| Effekt | 150 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748382177 |
| Produkt-ID | A9900346 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 150 W/24 V DC Meanwell RSP-150-24 er 709 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y
Fra 1.139 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 185 W/48 V DC IP67 Meanwell HLG-185H-48
Fra 1.059 kr.
1forhandler

Digital til analog stereo konverter inkl strømforsyning.
4,6Fra 139 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-240H-24
Fra 1.139 kr.
1forhandler