
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y
Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y findes lige nu fra 1.139 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 - Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y | 1-2 hverdage | 49 kr.1.188 kr. inkl. fragt | 1.139 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 - Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y |
| Effekt | 240 W |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | metal |
| EAN | 8717748468420 |
| Produkt-ID | A9900684 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 240 W/24 V DC IP67 Meanwell ELG-240-V-24DA 3Y er 1.139 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



