
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 320 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-320H-24
Meanwell LED Strømforsyning 320 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-320H-24 findes lige nu fra 1.599 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 320 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-320H-24 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.648 kr. inkl. fragt | 1.599 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 320 W/24 V DC IP67 - Meanwell HLG-320H-24 |
| Effekt | 320 W |
| Spænding | 24 V |
| EAN | 8717748383594 |
| Produkt-ID | A9900386 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 320 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-320H-24 er 1.599 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear USB-strømforsyning 1000 mA til brug med Quick DMX-controllere
Fra 159 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 102 W/12 V DC Meanwell LRS-100-12
Fra 329 kr.
1forhandler

SCART til HDMI Konverter Med Strømforsyning
4,6Fra 99 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 Meanwell HLG-480H-48
Fra 2.649 kr.
1forhandler