
Strømforsyninger
Meanwell LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 Meanwell HLG-480H-48
Meanwell LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 Meanwell HLG-480H-48 findes lige nu fra 2.649 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 - Meanwell HLG-480H-48 | 1-2 hverdage | 0 kr.2.649 kr. inkl. fragt | 2.649 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Meanwell |
| Model | Meanwell LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 - Meanwell HLG-480H-48 |
| Effekt | 480 W |
| Spænding | 48 V |
| EAN | 8717748579003 |
| Produkt-ID | A9900390 |
| Forhandlerkategorier | LED Strømforsyning / PSU |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Meanwell LED Strømforsyning 480 W/48 V DC IP67 Meanwell HLG-480H-48 er 2.649 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Switch-mode power supply with USB output PSS-1005USB/BK
Fra 116 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 40 W/12 V DC Meanwell NPF-40-12
Fra 429 kr.
1forhandler

Monacor Strømforsyning PSS-1500E MONACOR
Fra 191 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 40 W/24 V DC IP67 Meanwell HLG-40H-24
Fra 589 kr.
1forhandler