
Strømforsyninger
Strømforsyning DIN HDR-60/24
Strømforsyning DIN HDR-60/24 findes lige nu fra 439 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Strømforsyning DIN - HDR-60/24 | 1-2 hverdage | 49 kr.488 kr. inkl. fragt | 439 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømforsyninger |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Strømforsyning DIN - HDR-60/24 |
| Opdateringshastighed | 63 Hz |
| Effekt | 60 W |
| Spænding | 265 V |
| EAN | 4007754420586 |
| Produkt-ID | 1000924 |
| Forhandlerkategorier | Strømforsyninger |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Strømforsyning DIN HDR-60/24 er 439 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Meanwell LED DIN Skine Strømforsyning 240 W/24 V DC Meanwell NDR-240-24
Fra 979 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 60 W/12 V DC Meanwell NPF-60-12
Fra 439 kr.
1forhandler

Meanwell LED Strømforsyning 50 W/24 V DC Meanwell LRS-50-24
Fra 239 kr.
1forhandler

Leem DC-9X DC. 10 stk 9V DC-tilslutninger.
Fra 409 kr.
1forhandler