Højttalere
Cloud indbygningshøjttaler 3" coaxial 2-vejs
Cloud indbygningshøjttaler 3" coaxial 2-vejs findes lige nu fra 839 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Cloud indbygningshøjttaler 3" coaxial 2-vejs, Sort | 1-2 hverdage | 49 kr.888 kr. inkl. fragt | 839 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Cloud |
| Model | Cloud indbygningshøjttaler 3" coaxial 2-vejs, |
| Spænding | 100 V |
| Farve | sort, hvid |
| Produkt-ID | CL-CS-C3B, CL-CS-C3W |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Cloud indbygningshøjttaler 3" coaxial 2-vejs er 839 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Electro-Voice ZLX15 G2 aktiv 15" højttaler med bluetooth og App Control
Fra 4.990 kr.
1forhandler

LD Systems 2 x 8" Subwoofer passive LD Systems
Fra 1.539 kr.
1forhandler

Showgear Wind up højttaler mellemrør. 78-130 cm. Max. 38 kg . M20
Fra 919 kr.
1forhandler

OMNITRONIC OD-22T Wall speaker 100V
Fra 459 kr.
1forhandler