
Højttalere
OMNITRONIC GSP-30 Garden Speaker
OMNITRONIC GSP-30 Garden Speaker findes lige nu fra 2.039 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC GSP-30 Garden Speaker | 1-2 hverdage | 0 kr.2.039 kr. inkl. fragt | 2.039 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC GSP-30 Garden Speaker |
| Effekt | 30 W |
| Spænding | 100 V |
| EAN | 4026397715422 |
| Produkt-ID | E-80710850 |
| Forhandlerkategorier | 100 V |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC GSP-30 Garden Speaker er 2.039 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


