
Højttalere
OMNITRONIC PAS-208A MK3 2-Way Top active DSP
OMNITRONIC PAS-208A MK3 2-Way Top active DSP findes lige nu fra 3.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC PAS-208A MK3 2-Way Top, active, DSP | 1-2 hverdage | 0 kr.3.069 kr. inkl. fragt | 3.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC PAS-208A MK3 2-Way Top, active, DSP |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 210 W |
| EAN | 4026397670004 |
| Produkt-ID | E-11039471 |
| Forhandlerkategorier | 8" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC PAS-208A MK3 2-Way Top active DSP er 3.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



