
Højttalere
OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler Aktiv
OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler Aktiv findes lige nu fra 1.099 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler, Aktiv | 1-2 hverdage | 49 kr.1.148 kr. inkl. fragt | 1.099 kr. Før 1.689 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler, Aktiv |
| Effekt | 70 W |
| EAN | 4026397628333 |
| Produkt-ID | E-11038793 |
| Forhandlerkategorier | 8" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNITRONIC XKB-208A 2-Vejs højttaler Aktiv er 1.099 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris


