
Højttalere
PA-højttaler 500Wmax MOVE-08PMK2
PA-højttaler 500Wmax MOVE-08PMK2 findes lige nu fra 8.909 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PA-højttaler 500Wmax - MOVE-08PMK2 | 1-2 hverdage | 0 kr.8.909 kr. inkl. fragt | 8.909 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PA-højttaler 500Wmax - MOVE-08PMK2 |
| Kabellængde | 20 cm |
| Effekt | 250 W |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4007754276589 |
| Produkt-ID | 1000225 |
| Forhandlerkategorier | 8" Passiv højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PA-højttaler 500Wmax MOVE-08PMK2 er 8.909 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
