
Højttalere
YAMAHA DHR15 15" Aktiv Højtaler
YAMAHA DHR15 15" Aktiv Højtaler findes lige nu fra 6.199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk YAMAHA DHR15 - 15" Aktiv Højtaler | 1-2 hverdage | 0 kr.6.199 kr. inkl. fragt | 6.199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Yamaha |
| Model | YAMAHA DHR15 - 15" Aktiv Højtaler |
| Effekt | 1000W |
| EAN | 4957812662000 |
| Produkt-ID | YA DHR15 |
| Forhandlerkategorier | 15" Aktiv Højttaler |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for YAMAHA DHR15 15" Aktiv Højtaler er 6.199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



