
Højttalerkomponenter
PA horn driver 100 W 8 CDX14-3030/8
PA horn driver 100 W 8 CDX14-3030/8 findes lige nu fra 1.689 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PA horn driver, 100 W,8 - CDX14-3030/8 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.738 kr. inkl. fragt | 1.689 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Højttalerkomponenter |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PA horn driver, 100 W,8 - CDX14-3030/8 |
| Opdateringshastighed | 000 Hz |
| Effekt | 100 W |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 0739894589642 |
| Produkt-ID | 1001080 |
| Forhandlerkategorier | Monacor |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PA horn driver 100 W 8 CDX14-3030/8 er 1.689 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



