
Lydkabler
ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU1M)
ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU1M) findes lige nu fra 4.580 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU1M) | 1-3 dage | 39 kr.4.619 kr. inkl. fragt | 4.580 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | ACT |
| Model | ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU1M) |
| Kapacitet | 100GB |
| Kabellængde | 1 m |
| EAN | 8716065515718 |
| Produkt-ID | 48504 |
| Forhandlerkategorier | Netværkskabler, Telefon- & Tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACT 1 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU1M) er 4.580 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Cat.5e patch cable bulkware SF/UTP 100m
4,8Fra 1.800 kr.
1forhandler

Adam Hall Cables K4 IRR 0010 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.1
Fra 38,95 kr.
1forhandler

DAP SPK-275 Højttalerkabel 2x 0 75 mm 100 m på rulle blå kappe
Fra 1.139 kr.
1forhandler

LOGILINK Toslink/Toslink kabel 10 0
4,8Fra 350 kr.
1forhandler