
Lydkabler
Adam Hall Balanced Cable Jack female TRS to Jack male TRS 6 m Adam Hall Cables
Adam Hall Balanced Cable Jack female TRS to Jack male TRS 6 m Adam Hall Cables findes lige nu fra 73,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Balanced Cable Jack female TRS to Jack male TRS - 6 m - Adam Hall Cables | 1-2 hverdage | 49 kr.122,50 kr. inkl. fragt | 73,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Balanced Cable Jack female TRS to Jack male TRS - 6 m - Adam Hall Cables |
| Kabellængde | 6 m |
| Tilslutning | Jack |
| EAN | 4049521136429 |
| Produkt-ID | A-K3BOV0600 |
| Forhandlerkategorier | Jack - Jack stereo (6,3mm) |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Balanced Cable Jack female TRS to Jack male TRS 6 m Adam Hall Cables er 73,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Signalkabel. 2 x jack mono 2 x phono. 1 meter
Fra 37,50 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP PrimeLine grey 1.5m
4,8Fra 100 kr.
1forhandler

LOGILINK Outdoor patch cable Cat.6A S/FTP PVC+PE black 1m
4,8Fra 110 kr.
1forhandler

LOGILINK HDMI connection cable A male to A male 4K/30Hz 0.5m
4,8Fra 140 kr.
1forhandler