
Lydkabler
Adam Hall Cables K4 IRR 0015 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.15
Adam Hall Cables K4 IRR 0015 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.15 findes lige nu fra 39,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Cables K4 IRR 0015 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.15 m | 1-2 hverdage | 49 kr.88,75 kr. inkl. fragt | 39,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Cables K4 IRR 0015 FLM - Flat Audio Cable, 6.3 mm Mono Gold Plug, 0.15 m |
| Kabellængde | 0.15 m |
| Tilslutning | Jack |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521431760 |
| Produkt-ID | A-K4IRR0015FLM |
| Forhandlerkategorier | Patch Kabel 6.3 mm Jack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Cables K4 IRR 0015 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.15 er 39,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic
4,8Fra 13.520 kr.
1forhandler

ACT 1.8 metre Serial 1:1 connection cable 15 pin D-sub male 15 pin D-sub male
4,8Fra 320 kr.
1forhandler

LOGILINK Outdoor patch cable Cat.6A S/FTP PVC+PE black 30m
4,8Fra 1.650 kr.
1forhandler

ACT 5 metre Serial 1:1 connection cable 25 pin D-sub male 25 pin D-sub female
4,8Fra 690 kr.
1forhandler