
Lydkabler
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 5m
Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 5m findes lige nu fra 150 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 5m | 1-3 hverdage | 39 kr.189 kr. inkl. fragt | 150 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay 4K HDMI Kabel - High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz, Grå) - 5m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 5m |
| Tilslutning | HDMI |
| Farve | grå |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 227426 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay 4K HDMI Kabel High Speed med Ethernet og Guldstik (60Hz Grå) 5m er 150 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 15 meters High Quality audio connection cable 3.5 mm stereo jack male male
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

ACT 5 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for open platform / uncoded / generic
4,8Fra 13.520 kr.
1forhandler

LogiLink Cat.7A 1200MHz Installation Cable AWG 23 S/FTP 100m duplex yellow
4,8Fra 16.050 kr.
1forhandler

Defender Cable Protector 3-channel LUX Mini LUX
Fra 1.589 kr.
1forhandler