
Lydkabler
Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m
Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m findes lige nu fra 108 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m | 1-3 hverdage | 39 kr.147 kr. inkl. fragt | 108 kr. Før 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4040849612800 |
| Produkt-ID | 240359 |
| Forhandlerkategorier | HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m er 108 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 10.00
4,8Fra 4.800 kr.
1forhandler

LOGILINK Premium Cat.8.1 patch cable grey 0.5m
4,8Fra 242 kr.
1forhandler

Adam Hall Instrument Cable REAN angled Jack TS to Jack TS 0.3 m Adam Hall Cables
Fra 58,50 kr.
1forhandler

DAP MK-3222 32 par studiemulticore blå kappe pris pr. meter
Fra 169 kr.
1forhandler