
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 10.00
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 10.00 findes lige nu fra 4.800 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 10.00 m | 1-3 dage | 39 kr.4.839 kr. inkl. fragt | 4.800 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 10.00 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 10.00 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134125550 |
| Produkt-ID | 46270 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 10.00 er 4.800 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

LOGILINK Patch cable flat Cat.6 U/UTP SlimLine white 10m
4,8Fra 240 kr.
1forhandler

ACT VELCRO STRONG 20MM REEL 25M
4,8Fra 2.670 kr.
1forhandler

Adam Hall Cable drum medium Adam Hall Cables
Fra 249 kr.
1forhandler

Adam Hall Cables K4 IRR 0045 FLM Flat Audio Cable 6.3 mm Mono Gold Plug 0.45
Fra 44,50 kr.
1forhandler