
Lydkabler
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 3m
LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 3m findes lige nu fra 320 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink® Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 3m | 1-3 dage | 39 kr.359 kr. inkl. fragt | 320 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet, 4K2K/60Hz, 3m |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Kabellængde | 3m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792045468 |
| Produkt-ID | 4081 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink Cable HDMI High Speed with Ethernet 4K2K/60Hz 3m er 320 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Shrinking Tube Size: Ø voor krimp 12 7 mm
4,8Fra 510 kr.
1forhandler

Adam Hall 3-Outlet Power Strip 3m cable length 8747 X 3 M 3
Fra 76,75 kr.
1forhandler

Palmer MI Selvklæbende velcro. 5 cm bred. 1 meter
Fra 109 kr.
1forhandler

LOGILINK Solid network cable Cat.6 S/FTP EconLine 50m
4,8Fra 1.360 kr.
1forhandler