
Lydkabler
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 1
LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 1 findes lige nu fra 320 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 1 m | 1-3 dage | 39 kr.359 kr. inkl. fragt | 320 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, alu, black/grey, 1 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792062137 |
| Produkt-ID | 8551 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz alu black/grey 1 er 320 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



