
Lydkabler
LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 2
LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 2 findes lige nu fra 160 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 2 m | 1-3 dage | 39 kr.199 kr. inkl. fragt | 160 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink HDMI cable, A/M to A/M, 4K/60 Hz, CCS, black, 2 m |
| Opdateringshastighed | 60 Hz |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 2 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792064599 |
| Produkt-ID | 7782 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink HDMI cable A/M to A/M 4K/60 Hz CCS black 2 er 160 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Omnitronic Minijack stero 90° til 2 x phono kabel. 0 5 meter
Fra 49 kr.
1forhandler

Adam Hall Network cable Cat.6a (S/FTP)RJ45 to RJ45 3 m Adam Hall Cables
Fra 229 kr.
1forhandler

ACT 2 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU2M)
4,8Fra 5.830 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6 U/UTP PrimeLine grey 7.5m
4,8Fra 360 kr.
1forhandler