
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 0.50m
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 0.50m findes lige nu fra 1.314 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 0.50m | 1-3 dage | 39 kr.1.353 kr. inkl. fragt | 1.314 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 0.50m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 0.50m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134125512 |
| Produkt-ID | 46263 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 0.50m er 1.314 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 1m
4,6Fra 72 kr.
1forhandler

Goobay Plus Series 2.0 Slim HDMI-kabel 4K 60Hz 2m
4,6Fra 108 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 1m
4,8Fra 64 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.6A 10GE Home U/UTP EconLine grey 2m
4,8Fra 80 kr.
1forhandler