
Lydkabler
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1
PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1 findes lige nu fra 1.448 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1 m | 1-3 dage | 39 kr.1.487 kr. inkl. fragt | 1.448 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Lydkabler |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | PURELINK |
| Model | PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable - 1 m |
| Opløsning | 4K |
| Kabellængde | 1 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4260134123877 |
| Produkt-ID | 46264 |
| Forhandlerkategorier | Proff AV kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for PureLink Certified 4K Premium High Speed HDMI Cable 1 er 1.448 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 3 metre High Performance VGA extension cable male-female
4,8Fra 1.040 kr.
1forhandler

DAP Dobbelt afskærmet videokabel. 75 Ohm. 100 meter rulle
Fra 1.229 kr.
1forhandler

ACT 3 m QSFP28 100GB DAC Twinax Cable coded for Cisco (QSFP-100G-CU3M)
4,8Fra 7.070 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch cable Cat.5e U/UTP / telephone 1m
4,8Fra 72 kr.
1forhandler